OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE (22.09.2024r.)

XXV Niedziela okr. zw.  r. B

(22.09.2024r.)

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary do puszki na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi. Bóg zapłać za ofiary! (słowo Ks. Bpa …)*
  2. W poniedziałek – 23 września – Wspomnienie Św. o. Pio z Pitrelciny, Kapłana
  3. W środę – 25 września – Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, Kapłana. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17
  4. W piątek – 27 września – Wspomnienie Św. Wincentego A’Paulo, Kapłana
  5. W sobotę – 28 września – Wspomnienie Św. Wacława, Męczennika
  6. Za tydzień w niedzielę w naszym kościele będą dwie Msze św. o godz. 8 i 10. Mszy św. o godz. 12 nie będzie, ponieważ w tym dniu jest Msza św. o godz. 12 na cmentarzu AK na Budach Zosinych, na którą w imieniu organizatorów tego wydarzenia – spotkania zapraszam
  7. Składa serdeczne podziękowanie osobom z Holendrów Baranowskich B z części przed autostradą za pomoc w sprzątaniu kościoła i za nowe kwiaty do dekoracji kościoła. Bóg zapłać za każdą pomoc!
  8. W tym tygodniu proszę o pomoc w skoszeniu trawników wokół kościoła. Bóg zapłać już dzisiaj za tę pomoc i zrozumienie!
  9. Ogłoszenie z kartki …
  10.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, jest „Gość Niedzielny” – dzisiaj redakcja „Gościa …” poleca obszerny raport o sytuacji na terenach boleśnie doświadczonych skutkami powodzi i o tym, jak pomóc poszkodowanym ludziom, a także stanowisko Zgromadzenia Księży Sercanów w sprawie ks. Michała Olszewskiego, które przedstawia rzecznik Prowincji Polskiej ks. dr Włodzimierz Płatek. Jest również miesięcznik „Mały gość” nr wrześniowy, jest też dwumiesięcznik „Gość Niedzielny – Historia Kościoła”, a także dwumiesięcznik „Misyjne Drogi” o tematyce misyjnej – o działalności misjonarzy, jest również kwartalnik wyd. „Niedziela” pt. „Magazyn” o tematyce historyczno-patriotycznej. W zakrystii do odebrania tygodnik „Niedziela”

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.