W dniu 22.06.2026 nasza Wspólnota parafialna przeżywała wyjątkową Uroczystość. Grupa młodzieży przyjęła Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej z rąk Księdza Bpa Zbigniewa Wołkowicza z archidiecezji łódzkiej. Był to czas głębokiej Modlitwy, radości oraz otwarcia serc na dary Ducha Świętego. Poniżej krótka fotorelacja.












































